Gimnazjum nr.1 - Oficjalne Forum Klasy 3B.

Gimnazjum nr.1 - Oficjalne Forum Klasy 3B.

Ogłoszenie

Witamy na oficialnym forum klasy 3B !

#1 2009-03-24 00:12:35

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Wspomnienia... ;)

Ej bez kitu. Siedze sobie teraz w pokoju. I tak z nudów już zaczołem sobie przeglądać szafki w pokoju. Zaglądnolem do wszystkich. I tak sobie zaglądam do tej gdzie mam mundurki, krawaty, bluzy (ogólnie wszystko co jest z gim). I zawsze brałem te podkoszulki które leża na wieszchu (niewiem jak to sie pisze, w kazdym razie wiadomo o co chodzi),a teraz sobie wyciagnolem te wszystkie mundurki i tak zobaczylem podkoszulek z 1 klasy. Kuuurwa i odrazu mi sie przypomnialo jaki wtedy był klimat : ). To wstawanie zawsze o 9 rano żeby sie "pouczyć" co tak naprawde konczyło się albo oglądaniem telewizji, graniem na kompie czy słuchaniem radia (RMF MAXXX-nawet pamiętam ;D). No a potem jak sie przychodziło do tej szkoły o tej 11 (przypominam ze lekcje o 11:40 zaczynalismy) to jakoś taki inny klimat był- bez kitu . Tak wszyscy już siedzieli pod tą klasą, wszyscy mieli zadania itp ;D. No i jeszcze warto wspomnieć o tym "nocnym" konczeniu. Jak sie wychodziło ze szkoły a tutaj już noc na całego ; D. I to wracanie taką wielką grupą czasami po 20 osób ;D. Bez kitu tak bbym chciał wrócić do tych czasów ;D A wy jakie macie wspomnienia z 1 klasy :> ?

Offline

 

#2 2009-03-24 14:35:28

Zaborowski1

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

mowiles juz to na angielskim dzisiaj ;p

ja mam takie wspomnienia ze w pierwszej klasie na lecjach mat. i niemieckiego w 45min potrafilismy rozjebac po 10 ławek

Offline

 

#3 2009-03-24 15:06:12

paulax_0

Uczeń

8059537
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

hahahahahah
ja mam wspomnienia.... że np wszyscy z zapałem czytali naszą rozmowę z Marcinem , w waszych oczach widoczny był śmiech, podniecenie i ciekawość HAAHAH:D, i nawzajem wyrywaliście sobie kartki żeby przeczytać co było dalej (nie ważne, że nie po kolei xDD) ;p po czym sz.p. Bijak przyszła, wzięła kartkę i trafiła pewnie na nie zbyt spokojny moment rozmowy, kazała oddać resztę, a na drugiej lekcji zrobiła o "plusach i minusach internetu" HAHAHAHAH biedny Marcinek miał trochę z naszą klasą kłopotu.. (co nie znaczy, że on nam nie zrobił przypału u wychowawcy! ;/ xDD haha ale zapomnijmy o tym )...
ale ogólnie myślę, iż nasza klasa w pierwszej kl była grzeczna haha xD tak jak Przemek mówi, staliśmy wszyscy przygotowani pod salą, na lekcjach chyba nie było aż takiego bydła xDD baliśmy się p. Maronia ;D (pewnie po wrażeniu jakie zrobił na nas na pierwszej lekcji xD) i przynajmniej ja (nie wiem po co) uczyłam się historii hahahah i tak z tego nic nie pamiętam.. oprócz tego, że to było jak znów Przemek zauważył- rano ;D ... i ten powrót o tej 18 xD ta ostatnia lekcja zawsze była już taka wymęczona, że masakra haha ;D oooh xDD

Offline

 

#4 2009-03-24 17:20:11

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

To prawda. Była wymęczona ta ostatnia lekcja Ale wtedy nie doceniało się tego, że tak naprawde NIC nie ma do roboty. To był taki beztroski czas. Pamiętam jak bodajże na 2 lekcji chemii Korzeniak mnie zapytała. A ja naprawde NIC sie nie uczylem i dostałem 5 ;D. Przypominam wogóle ze w 1 klasie miałem 5 z chemii XDDDD. Ale tak wogole przyczyną moich ocen nie jest to, ze jestem jakims idiotą czy coś tylko poprostu nie chce mi się uczyć i tyle. Chociaż teraz powoli się rozgrzewam bo trzeba coś pomyśleć z dalszą szkołą ;p. A tak wracając jeszcze do tematu 1 klasy to pamiętam że najgorszy okres w szkole (wtedy, bo teraz móglbym go mieć cały czas ) to było od września tak do listopada i od kwietnia do czerwca. Pamietam, że dosłownie dobijało mnie to jak inni koledzy byli już o 13-14 wolni a ja siedziałem w tej piepszonej klasie do 18. A jak jeszcze słonce swiecilo i bylo piękna pogoda to mnie skrecalo czasami


Apropo posta Zabory:

Hahahahahahahhahahahaha pamiętam to !!! Jak mielismy jeszcze niemiecki z Kirsz (ktora potem w ciaże zaszla i gdzies znikneła ). Hahahahaha ale najbardziej mi utkwiło w pamięci jak siedzielismy z Marem przed Eltonem i bodajze Sebą i Maro tak zajebal Eltonowi w krzeslo ze ten obrocil się o 180 stopni hahahahahahahhaahha. Pamiętam, że miałem wtedy jeden z najwiekszych zlewów w życiu D No i jedyną lekcją w ktorej sie poprawilismy jezeli chodzi o przypały jest matematyka :DDDD

Offline

 

#5 2009-03-24 17:52:22

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=toejM7wSJ8c


Hahahaha i coś dla Zabory ;D On i pare chlopaków wie ocb ;D

Offline

 

#6 2009-03-24 19:13:02

Zaborowski1

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

Offline

 

#7 2009-03-24 19:48:10

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Offline

 

#8 2009-03-24 20:26:04

El Rafael

Uczeń

Skąd: SKMK
Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

albo to  hahaha ;>

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=J70uUvzKa8Q

Ostatnio edytowany przez El Rafael (2009-03-24 20:27:42)


http://www.bytovia.pl/flagi/fany/lechia_my_tworzymy_historie_projekt.gif

Offline

 

#9 2009-03-24 20:54:53

Zaborowski1

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

hahahaha... kurwa , jaki gwiazdor "puszki zbieram" "no , zbierasz"

Offline

 

#10 2009-03-24 21:04:15

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

hahaha. Proszę zwrócic uwage na mój zajebisty głosik

Offline

 

#11 2009-03-24 22:00:44

El Rafael

Uczeń

Skąd: SKMK
Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://www.bytovia.pl/flagi/fany/lechia_my_tworzymy_historie_projekt.gif

Offline

 

#12 2009-03-24 22:01:11

Gabi

Uczeń

1233649
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

to gadajace piszcace to ty przemku?XD

Offline

 

#13 2009-03-24 22:26:30

ewaaxp

Uczeń

2358945
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 48
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

hahah jakie wspominki xD ja pamiętam jak powiedzieliście Eltonowi żeby wyjął mundurek ze spodni hahaha i to z Bijak też pamiętam, wtedy miałam resztę tych kartek w plecaku i była taka schiza czy mam jej to dać czy coś haha a w sumie nie pamiętam czy oddałam jej te kartki czy nie ..chyba tak haha masakra :d ale w sumie fajnie z jej strony ze nie powiedziała Sałaji ale i tak mieliśmy dużo przypałów przez kablowanie niektórych taa...ale nie wnikajmy xd tak samo z pierwszej klasy pamiętam wizyty u pani pedagog haha o tym tez wole w sumie nie wspominać..pamiętam też jak na zielonej szkole wpierzałyśmy te chrupki bekonowe <3 mniam jakie to było dobre, potem bodajże trafiłyśmy na nie w jakiś delikatesach czy tam w tesco ale to już nie był ten smak xD albo jak jarałyśmy się graniem Juli wolniej wolniej wstrzymaj konia haha echh kurde dużo tego i w sumie fajnie tak powspominać tylko szkoda, że większość tych wspomnień mamy osobno, grupkami ;PP

Offline

 

#14 2009-03-24 22:46:48

El Rafael

Uczeń

Skąd: SKMK
Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

mnie najbardziej utkwiła w pamięci przewlekła biegubka pani B. na języku polskim w pierwszej klasie haha taka beka wszyscy,a tu kobieta skręcała się z bólu na krześle,taka loża szyderców no i jeszcze była mega bekowa sytuacja,jak ktoś podkablował,że rzucamy w Garbysie kasztanami ( ? ) no i czekał na nas jej kuzyn któregoś pięknego dnia i wszyscy pełne portki mieli kurwa hahahaha,ale skminicie w ogole co za pomysł,rzucać kasztanami w kogos jaa pierdole haha


http://www.bytovia.pl/flagi/fany/lechia_my_tworzymy_historie_projekt.gif

Offline

 

#15 2009-03-24 22:55:40

Zaku

Admin

7379931
Skąd: Krakowski Kazimierz
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 136
Punktów :   

Re: Wspomnienia... ;)

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH
AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

Tak apropo Ewy jeszcze to ja znalazłem te słynne chrupki bekonowe w Oczku na stradomiu ale rzeczywiscie nie maly tego samego smaku co tam ;P.
A tak apropo to w tym sklepie kolo tego kosciola w Ustroniach Morskich na zielonej szkole pamietam jak piekarz ukradł jedno jabłko chyba (HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH) i potem wszyscy tak na niego patrzyli z takim podziwem i kazdy wzioł gryza bo przeciez kradzione najlepiej smakuje. Hahahahahahaha


Kurwa nieee to nie było jablko chyba jednak. Nie pamiętam już haha. Ale chodzi mi o ten podziw dla niego wtedy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tikots.pun.pl www.6600.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl www.clanmsg.pun.pl www.viktoria.pun.pl